Твій спеціаліст – ортодонт !

Ми здійснюємо терапевтичне, хірургічне, ортопедичне і ортодонтичне лікування. Також ми надаємо кваліфіковану допомогу при різних проблемах з порожниною рота, а професійні доктора і сучасне обладнання забезпечать якісне і безболісне комплексне лікування.

person

Ортодонт

Лілія Олегівна Назарина

Має великий досвід роботи всіх брекет-систем, отриманих у багатьох клініках світового класу в Києві. Що ще більше відрізняє її – це її виняткова прихильність до своїх пацієнтів, ретельно плануючи кожне окреме лікування, часто вирішуючи, здавалося б, дуже складні випадки з прикусом. Але, перш за все, найголовніше, що має Лілія Олегівна – це відкрита любов до своєї роботи!

Кваліфікація

Та освіта

Висококваліфікований спеціаліст ортодонт, доктор Назарина Лілія Олегівна, закінчила НМУ ім.А.А.Богомольця; пройшла навчання в інтернатурі на базі СМЦ ім А.А.Богомольця; отримала спеціализацію з ортодонтії в НМАПО ім.Шупика, пройшла стажування в 2016 році в клініці “Petramed” в Словаччині та отримала по звершенню диплом Найкращого студента.

Постійно вдосконалює свої знання приймаючи участь в різних конференціях( “Діагностикаі планування Ортодонтичного лікування”, “Від анатомії і біомеханіки зубів до конструкції брекет-систем”; “Використання сканерів Trios і програмних продуктів компанії 3shape”, “Клінічна фотографія в стоматологічній практиці”; “Корекція висоти прикусу і оклюзійної площини. Як провести ефективну і повноцінну реабілітацію “; “Біомеханіка використання ортодонтичних дуг. Основні вигини “; “Лікування пацієнта першого класу від« А »до« Я »на восковому тіподонті”; “Дистальний і мезіальний прикус. Клінічна картина і механіка лікування”; “Ортодонтичне лікування знімними апаратами”; “MBT Treatment Mechanics”;  Школа ортодонтії Ormco «Етапи лікування сучасної незнімної ортодонтичної технікою: від першої дуги до завершення» та багато інших)

Запишіться до спеціаліста прямо зараз!